Koronawirus u piłkarza. Stadion zamknięty [KOMUNIKAT]

„WAŻNA INFORMACJASzanowni Państwo,W minioną sobotę na naszym stadionie odbył się mecz inaugurujący rozgrywki IV ligi. Niestety w zespole drużyny gości występował zawodnik, u którego zdiagnozowano koronawirusa.” – pisze Akademia Piłkarska Marcovia – Marki.


„Zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej zawieszamy wszystkie treningi, mecze oraz wydarzenia w Naszej Akademii.

Obóz w Mrągowie, na który część zawodników miała wyjechać już w najbliższą sobotę również zostaje wstrzymany – pracujemy nad tym aby odbył się jeszcze w sierpniu.

Wszystkie osoby, które były na meczu przejdą odpowiednie badania informujące o ich stanie zdrowia.

Podjęte przez nas działania mają na uwadze zdrowie wszystkich osób związanych z Akademią. Liczymy, że sytuacja unormuje się jak najszybciej. Oczywiście będziemy na bieżąco Państwa informować o dalszych krokach.

💛💚🔰

Niejednokrotnie udawadnialiśmy, że wspólnymi siłami potrafimy poradzić sobie z każdą trudną sytuacją. Tak będzie również tym razem.

MARCOVIA TO MY❗” – czytamy w oświadczeniu. 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c