Koronawirus w kościele. Sanepid szuka wiernych

Sanepid poszukuje wiernych, którzy uczestniczyli od 3 października w mszach świętych lub miały kontakt z księdzem Bartoszem Kuczmarskim. Wikariusz parafii Opatrzności Bożej w Warszawie ma koronawirusa.

Fot. Warszawa w Pigułce

Warszawski sanepid apeluje do wiernych uczęszczających do kościoła Opatrzności Bożej w Warszawie. U kapłana Bartosza Kuczmarskiego potwierdzono pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2.

Na stronie archidiecezji wydano specjalny komunikat:

„Wszystkie osoby, które od dnia 3 października miały bezpośredni kontakt z ks. Bartoszem Kuczmarskim, a które zaobserwują u siebie niepokojące objawy mogące sugerować zakażenie koronawirusem, proszone są o niezwłoczne skonsultowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu w drodze teleporady oraz poinformowanie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w m.st. Warszawie (tel.: 22 310 79 41 lub 781 824 416, e-mail: [email protected]).”

Dodano również, że pozostałe msze i nabożeństwa, które odbywają się w Świątyni Opatrzności Bożej będą dalej kontynuowane bez zmian.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c