Koronawirus w szkole. Zakażonych 33 pracowników placówki

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie potwierdzono zakażenie koronawirusem wśród 33 pracowników placówki. Zajęcia będą odbywać się zdalnie.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Informacje o zakażeniu w szkole podstawowej w Wieniawie przekazała dyrekcja za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymało w sumie 33  nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkoły.

Po konsultacjach z organem prowadzącym i na podstawie pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, od dziś zajęcia prowadzone są w sposób zdalny, do 30 października 2020 roku włącznie. Zajęcia mają odbywać się zgodnie z obowiązującym planem zajęć.

Dyrekcja przypomniała również o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa sanitarnego. W tej samej miejscowości potwierdzono już wcześniej przypadek zakażenia koronawirusem w urzędzie gminy, a także w kościele. Wczorajsza liczba przypadków zakażenia wyniosła ponad 8,5 tysiąca.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c