Koronawirus w szpitalu. Wstrzymano przyjęcia pacjentów

Na oddziale chorób wewnętrznych w szpitalu w Sokołowie Podlaskim potwierdzono zakażenie koronawirusem. Wstrzymane są przyjęcia pacjentów. 

Fot. Shutterstock

Oddział chorób wewnętrznych w Szpitalu Powiatowym w Sokołowie Podlaskim imienia Zbigniewa Koprowskiego wstrzymuje przyjęcia na oddział. Wszystko przez potwierdzenie pozytywnego wyniku testu na wirusa SARS-CoV-2 u personelu.  Jak przekazał w rozmowie z Polskim Radiem RDC zastępca dyrektora, dyrekcja nie chce zdradzać skali problemu.

„Część wyników spłynęło, na część jeszcze czekamy, dlatego nie możemy podać dokładnej liczby zakażeń. W tej chwili mamy już część personelu na kwarantannie. Są to osoby, które miał kontakt z zakażonymi.”

-powiedział Lech Dziedzic.

Kiedy zostaną zebrane wszystkie wyniki testów, szpital zdecyduje o tym czy da sobie radę dalej funkcjonować w okrojonym składzie czy będzie potrzebne sprowadzenie personelu z innych placówek.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c