Koronawirus w warszawskiej drużynie siatkarskiej

Verva Warszawa Orlen Paliwa poinformowała o pozytywnych wynikach testu na COVID-19 u 6 członków drużyny i sztabu szkoleniowego. Mecze zostały przełożone. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Zawodnicy i pracownicy zostali skierowani na testy po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 u jednego z zawodników, który zgłaszał podwyższoną temperaturę i gorszy stan zdrowia. Informacje o pozytywnym wyniki testów klub otrzymał wczoraj. Nie wiadomo kto dokładnie zaraził się koronawirusem, wiadomo jednak, że jest to 6 osób. Cała drużyna i pracownicy klubu zostaną skierowani na kwarantannę.

Przełożony został mecz trzeciej kolejki PlusLini ze Stalą Nysa, a także czwartej kolejki z PGE Skrą Bełchatów. Nowe terminy mają być podane w późniejszym czasie, a bilety zachowują swoją ważność.

Klub zaapelował również w mediach społecznościowych, prosząc o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną wszystkich, którzy mieli kontakt z jakimkolwiek członkiem drużyny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c