Koronawirus w ZUS! Placówka zamknięta do odwołania!

W Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Gostyninie potwierdzono pozytywne wyniki testu na wirusa SARS-CoV-2 wśród pracowników. Placówka jest zamknięta do odwołania. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Na stronie internetowej ZUS-u pojawiła się informacja, że oddział w Gostyninie w województwie mazowieckim jest zamknięty do odwołania. Wszystko ze względu na potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem wśród pracowników.

Wciąż można zostawić dokumenty w specjalnej skrzynce, która znajduje się przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Można je również przesłać do placówki w Płocku bądź skorzystać z infolinii.

ZUS zachęca również do korzystania z usług online.Od 4 listopada istnieje również możliwość e-wizyty przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Dzięki temu można porozmawiać bezpośrednio z pracownikami z danej placówki podczas wideorozmowy. Ma to ułatwić załatwienie wszelki spraw bez konieczności wychodzenia z domu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c