Koronawirus wśród piłkarzy. Kilku zawodników nie poleciało na zgrupowanie

W czwartek wieczorem piłkarze Legii Warszawa wylecieli do Dubaju na grupowanie. Jak się jednak okazuje, na pokładzie samolotu zabrakło kilku zawodników. Wszystko z powodu zakażeń koronawirusem w klubie. 

Fot. Shutterstock

Wczoraj wieczorem zawodnicy Legii Warszawa wylecieli na zgrupowanie do Dubaju. Ma ono potrwać do 22 stycznia i jest głównym etapem przygotowań do wiosennej części sezonu. Jak się jednak okazuje, w samolocie zabrakło kilku piłkarzy.

Wszystko z powodu zakażeń koronawirusem w warszawskim klubie. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie polecieli Mattias Johansson, Filip Mladenovic, Lirim Kastrati,  Lindsay Rose i młody bramkarz Maciej Kikolski. W ostatniej chwili nie poleciał też Yuri Ribeiro, ponieważ mimo negatywnego wyniku testu na COVID-19, zawodnik źle się czuł.

Piłkarze warszawskiego klubu, tak jak rok temu, korzystać będą z obiektów Jebel Ali Sports Center. W czasie 16-dniowego zgrupowania mają rozegrać trzy sparingi. Pierwszy oficjalny mecz odbędzie się 4 lutego 2022 roku z Zagłębiem Lubin.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c