Koszmarny wypadek na drodze! Dwie osoby nie żyją, trzy zostały ranne

Około godz. 6.30 w miejscowości Żytkowice (pow. kozienicki), na drodze wojewódzkiej nr 691, między Pionkami a Garbatką Letnisko kierujący audi uderzył w drzewo. Dwie osoby zginęły na miejscu a trzy zostały ranne i trafiły do szpitala.

Samochodem podróżowało 5 mężczyzn.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał w drzewo.

Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Postawa godna naśladowania
W dniu 23.12.2020 r. nasz Druh Piotr Siek, a zarazem żołnierz

Centrum Szkolenia Inżynieryjno-Lotniczego w Dęblinie

, w trakcie dojazdu na służbę był świadkiem wypadku pomiędzy miejscowościami Laski i Żytkowice. Samochód osobowy z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jako jeden z pierwszych osób, które się zatrzymały by pomóc był Dh. Piotr Siek . Bez wahania podjął się akcji ratunkowej. Udzielił pierwszej pomocy, zawiadomił służby ratunkowe, a następnie cały czas monitorował stan osób poszkodowanych do momentu przybycia pierwszych zastępów. Jego postawa zasługuje na najwyższe słowa uznania. Dh. Piotr Siek jest kolejnym przykładem, że strażakiem jest się przez cały czas, a nie tylko bywa. Gratulujemy tak bohaterskiej postawy” – informują OSP Pionki


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c