Kradł… gry komputerowe. Podczas jednej z „akcji” wpadł

Policjanci z komendy na Pradze Północ zostali wezwani do interwencji w supermarkecie. Tam ochrona sklepu ujęła mężczyznę na kradzieży gry komputerowej o wartości prawie 300 złotych. Zatrzymany wcześniej ukrył przedmiot pod odzieżą i wpadł chwilę potem za linią bramek alarmowych. Podczas kontroli wyszło na jaw, że 45-latek jest poszukiwany przez wilanowskich policjantów za kradzież gier o łącznej wartości prawie 1700 złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Fot. KSP

Fot. KSP

W środę, około 9.00 policyjna załoga pojechała na interwencję w supermarkecie na terenie Pragi Północ, gdzie ochrona ujęła na kradzieży mężczyznę. Sprawca chciał wynieść ze sklepu grę komputerową o wartości prawie 300 złotych. Z relacji pracownika ochrony wynikało, że zatrzymany ukrył przedmiot pod odzieżą. Wpadł, gdy wychodził ze sklepu nie płacąc za zabrany towar. Mężczyzna nie domyślał się nawet, że jego poczynania cały czas obserwował pracownik monitoringu.

Funkcjonariusze skontrolowali 45-latka i odzyskali skradziony łup. Ponadto podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że Igor F. był poszukiwany przez policjantów z komisariatu na Wilanowie jako sprawca kradzieży gier komputerowych. Wtedy łupem mężczyzny padł towar o wartości prawie 1700 złotych. 45-latek został zatrzymany, a skradziony towar wrócił na sklepowe półki. Śledczy z Jagiellońskiej przedstawili mu zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c