Kradzież bankomatu niczym z filmu! Zamknęli ulicę i wjechali koparką w sklep! Wszystko zasłonili flarami

Do zdarzenia doszło w nocy przy ulicy Estrady w Mościskach (pow. warszawsko-zachodni). Około godziny 3:45 policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży bankomatu ze sklepu spożywczego. Złodzieje mieli do tego użyć koparki.

Informację o takim zdarzeniu potwierdza podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z/s w Starych Babicach. Jak dodaje policjantka policja dostała zgłoszenie o godzinie 3:45. Podczas kradzieży bankomatu uszkodzona została elewacja budynku. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

Policja apeluje do świadków zdarzenia, którzy mogli zarejestrować przebieg kamerką samochodową o zgłaszanie się na policję.

Jak informuje nasz reporter złodzieje musieli przygotować się bardzo dobrze. Podczas swoich działań ustawili sygnalizację świetlną, co zablokowało auta w obu kierunkach (światło czerwone), następnie użyli flar i użyli koparki i wydostania bankomatu ze sklepu. Nie wiadomo jaką kwotę ukradziono.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c