Poznajesz tego mężczyznę? Zawiadom policję!

Policjanci z Komisariatu Policji na Targówku pracują nad sprawą kradzieży konsoli do gier oraz gry w sklepie przy ul. Rembielińskiej. Bezpośredni związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące wymienionej osoby lub samego zdarzenia proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52.

Fot. Monitoring

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek wykonują czynności ds. kradzieży konsoli do gier wraz z grą ze sklepu przy ul. Rembielińskiej 20, do której doszło 5 kwietnia br. Straty na szkodę sklepu wyniosły 1499 złotych.

Z poczynionych przez policjantów ustaleń wynika, że w/w kradzieży dokonał mężczyzna w wieku 25-35 lat, szczupłej budowy ciała, o krótkich ciemny włosach, ubrany w jasny sweter, czarne spodnie, białe buty sportowe, na plecach miał charakterystyczny plecak koloru niebieskiego z pionowymi paskami koloru czerwonego, białego i niebieskiego.

Mężczyzna obserwował pracowników sklepu, w pewnym momencie zdjął konsole z półki i postawił w korytarzu niedaleko wyjścia ze sklepu. Kiedy nie było pracowników w jego pobliżu, zabrał pudełko z konsolą i grą, po czym wybiegł ze sklepu uruchamiając bramki alarmu.

W toku wykonywanych czynność kryminalni zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym został utrwalony wizerunek tego mężczyzny.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o tej osobie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer KPD-II-2479/19.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: dyzurny.kp-targó[email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.