Kradzież „na administratora”. Rozpoznajecie podejrzanych?

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży pieniędzy w kwocie 1952 zł. z mieszkania, przy ul. Chodeckiej, do której doszło w dniu 1 czerwca br. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego na Targówku prowadzą postępowanie za numerem KP-D-II-4417/16 w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania przy ul. Chodeckiej w Warszawie. Do wymienionego zdarzenia doszło w dniu 1 czerwca br. Dwaj mężczyźni i kobieta podający się za pracowników administracji, pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w kranach, dostali się do mieszkania pokrzywdzonej i wykorzystując jej nieuwagę dokonali kradzieży pieniędzy w kwocie 1952 złotych.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamer monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopisy osób, które mogą mieć związek z tą kradzieżą. Ich personalia nie są jednak znane. Dlatego też funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogłyby pomóc Policji w ustaleniu tożsamości opisywanych osób.

Każdy, kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma jakokolwiek informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w siedzibie jednostki przy ulicy Chodeckiej 3/5, tel. 22 603-81-71. Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

po


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c