Kradzieże rowerów w Warszawie. Policja zatrzymała podejrzanego

Dzięki intensywnym czynnościom operacyjnych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy doszło do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzieże rowerów. Do zatrzymania doszło na warszawskiej Pradze. Podejrzany usłyszał zarzuty karne w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. ZDM

Do zatrzymania doszło na warszawskiej Pradze. Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli analizowali szczegóły sprawy związane z zawiadomieniami dotyczącymi kradzieży rowerów. W wyniku ich skrupulatnych czynności i ustaleń operacyjnych wytypowali mężczyznę, który miał z tym związek. Policjanci wiedzieli również, że mężczyzna przebywa na warszawskiej Pradze. Tam też doszło do zatrzymania. Niczego niespodziewający się 26-latek był zaskoczony sytuacją.

Mężczyzna został doprowadzony do komendy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał dwa zarzuty karne dotyczące kradzieży rowerów o łącznej wartości 5500 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty karne w warunkach recydywy bowiem wcześniej przebywał w zakładzie karnym za podobne przestępstwo.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.