Krwawiąca kobieta powiedziała strażnikom, że musi dostać się na działki. Zatrzymanie matki porzuconego noworodka

Doświadczenie strażników miejskich w terenie procentuje często nieoczekiwanym finałem interwencji. Tak było też 7 listopada około godz. 17.10.

Fot. Pixabay

Kobieta sprawiała wrażenie jakby chciała uniknąć kontroli. Podczas interwencji, z grymasem bólu, siedziała na betonowym postumencie.

Gdy strażnicy miejscy poprosili ją o podejście kobieta wstała i po przejściu kilku kroków złapała się za brzuch. Gdy ponownie usiadła powiedziała, że musi dostać się na działki przy ul. Głębockiej.

Strażnicy skojarzyli to z otrzymaną nieco wcześniej informacją, że znaleziono tam noworodka oraz faktem, że poszukiwana jest jego matka. Pomimo szczupłej sylwetki 36-latka miała dość wydatny brzuch. Po chwili wstała, przeszła kilka kroków i zaczęła krwawić.

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia i patrol policji. Około godz. 17.30 na miejsce interwencji przybyły wezwane służby. Policjanci potwierdzili podejrzenie strażników, że kobieta jest poszukiwana w związku z porzuceniem noworodka. Pogotowie przewiozło ją do szpitala. Dalsze czynności prowadziła już policja.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.