Krzysztof Gonciarz ostro o wydarzeniach w Warszawie. Stanął w obronie LGBT

Znany Youtuber Krzysztof Gonciarz odniósł się do ostatnich wydarzeń w Warszawie. Wpis KG wywołał prawdziwą burzę i dyskusję wśród jego obserwatorów. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jeśli moje poglądy kogokolwiek dziwią, to nie uważaliście przez ostatnie 9 lat.

Post udostępniony przez Krzysztof Gonciarz (@kgonciarz)


„Wśród różnych opinii na temat ostatnich wydarzeń wokół LGBT szczególnie „triggeruje” mnie taki ton na zimnego sk**wysyna, „A co się spodziewali? Pobicie? Niszczenie mienia? Prawo to prawo”. Ku**wa, co ci biedni ludzie mają robić? Po Warszawie legalnie jeżdżą ciężarówki mówiące, że Ty i Tobie podobni to gwałciciele dzieci. Zgłaszanie tego na policję nie odnosi skutku. Jesteś osobą, która pamięta pobicia, rozsypane książki w szkole, nastoletniość plucia w ryj dosłownie i w przenośni. Naprawdę tak Was to dziwi, ze jeden gej z drugim skacze po radiowozie, bo już ma po prostu k**wa dość?  Przestańmy traktować LGBT jako tego jednego wystraszonego chłopca z boku, któremu każdy może dać w mordę, bo Was jest dziesięciu, a on jeden. Jak nie masz w sobie empatii do tego, jakie emocje może wywoływać w ludziach całe życie upokorzeń i walki o bycie sobą, to weź się w łeb palnij. A jeśli więcej empatii masz do pociętych opon jakiegoś patusa niż do tego wszystkiego, to nie wiem, wyspowiadaj się z tego czy coś. Ze szczególną dedykacją dla katolików, którzy kochają sobie wycierać mordy hasłami o miłości.” – pisze Krzysztof Gonciarz.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c