Książkowy „Wiedźmin” wyprzedał się w USA! Drukarnie nie nadążają z produkcją!

Serial „Wiedźmin” rozbudził apetyty fanów. Nawet Ci, którzy nie grali grę, teraz chcą sięgnąć po książkę. Przygody „Białego Wilka” wyprzedały się, a wydawca na szybko drukuje kolejne egzemplarze.

Fot. Netflix / Youtube

Serial o Wiedźminie bije rekordy popularności i był najchętniej oglądanym tytułem w tym miesiącu. Popularność serialu przełożyła się na gry i książki.

W Wiedźmina 3 CD Projektu RED grano ostatnio częściej niż tuż po premierze. Z kolei książki Andrzeja Sapkowskiego trafiły na listy Bestsellerów Amazona i New York Timesa. Jedyny amerykański wydawca, Orbit Books zamówił dodruk pół miliona egzemplarzy.

„Popyt na wszystkie osiem książek serii wzrastał stopniowo w 2019 roku podczas oczekiwania na premierę serialu Netfliksa. Od jego udostępnienia notujemy fenomenalną sprzedaż wszystkich formatów – druku, ebooków oraz audiobooków – i dodrukowujemy właśnie ponad 500 000 kopii, żeby zaspokoić niebywałe zapotrzebowanie rynku” – tłumaczy Orbit Books.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.