Ktoś oskalpował psa i porzucił jego ciało! Na miejscu pracuje policja [DRAMATYCZNE ZDJĘCIA +18]

Poszukiwany od nocy sylwestrowej pies o imieniu „Dodi” został znaleziony oskalpowany i martwy na Mokotowie. Na miejscu zdarzenia pracuje policja.

UWAGA! DRASTYCZNE! – OSKALPOWANE ZWŁOKI PSA NA WARSZAWSKIM MOKOTOWIE‼️ UDOSTĘPNIJ‼️
Około godzinę temu na warszawskim Mokotowie (dokładnie za przystankiem autobusowym „Ogrody Działkowe Czerniaków 02”) nasi wolontariusze ujawnili oskalpowane zwłoki berneńskiego psa pasterskiego o imieniu Dodi, który spłoszył się w noc sylwestrową i był poszukiwany przez swoich właścicieli do dnia dzisiejszego. Wygląda to tak, jakby ktoś chciał wyciąć mu chipa. Na chwilę obecną nie wiemy, jaka była przyczyna zgonu Dodi. Wyjaśni to policyjne dochodzenie.

Miejsce potencjalnego popełnienia przestępstwa zostało przez nas zabezpieczone. Część naszych wolontariuszy wraz z właścicielką psa jest na komendzie, gdzie lada chwila dojdzie do złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa, natomiast reszta została na miejscu i wraz z funkcjonariuszami policji, czeka na przybycie techników, którzy dokonają oględzin miejsca zdarzenia. Na podstawie Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt, warszawski Inspektorat OTOZ Animals będzie wykonywać prawa pokrzywdzonego w powyższej sprawie.

Pomóż nam schwytać sprawcę tego makabrycznego czynu‼️
Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogłyby w ustaleniu sprawcy, skontaktuj się z Komendą Rejonową Policji Warszawa II (tel.: 22 603 92 50) lub napisz na naszego maila – [email protected]
Zapewniamy pełną anonimowość!” – informuje OTOZ Animals Inspektorat Warszawa


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c