Kultowy polski aktor ma problemy ze zdrowiem! Przeszedł udar!

Popularny polski aktor Wiesław Gołas w październiku 2020 roku przeszedł udar. Dopiero teraz  poinformowała o tym jego żona, dodając, że wciąż zmaga się z jego skutkami. Ma między innymi problemy z mową.

O stanie zdrowia 90-letniego Wiesława Gołasa poinformowała jego żona, Maria Krawczyk-Gołas. W rozmowie z „Super Expressem” wyjaśniła, że jeszcze w październiku 2020 roku jej mąż doznał udaru. Jak tłumaczy, aby aktor mógł w spokoju dochodzić do zdrowia, nie podawano tej wiadomości wcześniej.

Maria Krawczyk-Gołas dodała, że choć aktor czuje się już lepiej, wciąż ma problemy m.in. z mową. Cały czas przebywa w domu, aby nie narażać się na inne choroby. Jest pod stałą opieką żony.

Wiesław Gołas to kultowy polski aktor. Większość kojarzy go przede wszystkim z rolą Tomka Czereśniaka w serialu „Czterej pancerni i pies”. Brał też udział w takich produkcjach jak „Żona dla Australijczyka”, „Brunet wieczorową porą”, „Lalka”, „Poszukiwany, poszukiwana” czy „Kapitan Sowa na tropie”. Występował także w „Kabarecie Starszych Panów”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c