Lato 2021. Tanie linie lotnicze z nowymi trasami z Polski!

Tanie linie lotnicze Wizz Air zapowiadają siedem nowych tras na lato 2021. Wśród ciekawszych destynacji jest między innymi Grecja czy Bułgaria. Nowe połączenia obsłużą lotniska w Warszawie, Krakowie, Katowicach czy w Gdańsku. 

Fot. Pixabay

Pomimo pandemii koronawirusa, linie lotnicze rywalizują o klientów, publikując co chwilę nowe oferty dla podróżujących. Pojawiają się zarówno ciekawe promocje na najbliższe lato, a także dodatkowe kierunki podróży. Tak właśnie do skorzystania z oferty zachęcił węgierski przewoźnik Wizz Air.

W ofercie tras na lato 2021 roku pojawiło się siedem nowych tras. Z Polski będzie można polecieć na wakacje do popularnych kurortów. Po dwa loty tygodniowo będą odbywać  się z Warszawy i Krakowa na Kretę i Santorini. Oprócz tego z Gdańska będzie można wybrać się do Splitu, a z Katowic na Korfu. Natomiast z Wrocławia przewoźnik oferuje połączenia do Bułgarii.

Jak zapewnia firma Wizz Air, wszystko odbywać się będzie stosując dodatkowe procedury bezpieczeństwa na pokładzie, aby wszyscy podróżujący mogli podróżować bezpiecznie i wygodnie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c