Lech Wałęsa szuka pracy przez Internet. Stawka zwala z nóg

Były Prezydent Lech Wałęsa czuje się już lepiej po ostatniej operacji wymiany baterii w rozruszniku. Jak sam ostatnio przyznał, ma kłopoty finansowe więc postanowił poszukać pracy. Za usługi byłej głowy państwa trzeba jednak słono zapłacić.

Fot. Wikipedia/ By Jindřich Nosek (NoJin) – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=83620035

Były prezydent wspominał jak zarabiał duże pieniądze na zachodnich wykładach. Obecnie, przez pandemię wszystkie tego typu spotkania nie wchodzą w grę. Została mu prezydencka emerytura w wysokości 6 tys. zł.

Dlatego Lech Wałęsa szuka pracy poprzez portal pracy flexi.pl, który jest przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. „Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia autografy” – napisał były prezydent w ogłoszeniu.

Za spotkanie z Lechem Wałęsą trzeba będzie słono zapłącić. Spotkanie 1-2 godzinne to cena 20 tys. zł., choć, jak zaznaczył prezydent cena jest do ustalenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c