Legendarny zestaw Lego w Biedronce od czwartku w rewelacyjnej cenie. Tłumy pobiegną na zakupy od rana

W nadchodzącym tygodniu, od czwartku 16 maja aż do środy 29 maja, w sieci sklepów Biedronka czeka na klientów wyjątkowa okazja. Popularny zestaw LEGO Bouquet, idealny na prezent z okazji Dnia Matki, będzie dostępny w rewelacyjnej cenie 199 złotych.

Fot. Biedronka.pl

Zestaw LEGO Bouquet to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kwiatów, oferująca długotrwałą pamiątkę, która może zdobić każde wnętrze bez obaw o więdnące płatki. Znany z niezwykłej dbałości o szczegóły, zestaw składa się ze złożonych kolorowych klocków, które po złożeniu tworzą przepiękny bukiet kwiatów.

Ten limitowany zestaw LEGO jest nie tylko świetnym pomysłem na prezent, ale również atrakcyjnym dodatkiem do domowej kolekcji każdego fana LEGO. W Biedronce, cena tego zestawu to prawdziwa okazja, szczególnie w kontekście jego ceny na rynku, która często przekracza 250 złotych.

Spodziewamy się, że od czwartkowego poranka tłumy entuzjastów LEGO i poszukiwaczy oryginalnych prezentów zapełnią korytarze Biedronek. Dlatego warto zaplanować zakupy wcześniej, by nie przegapić tej wyjątkowej okazji.

Zakup tego zestawu to nie tylko świetna inwestycja w radość i kreatywność, ale też okazja, by w oryginalny sposób uczcić Dzień Matki, dając coś, co z pewnością pozostanie w pamięci na długo. Zapraszamy do Biedronki – liczba zestawów jest ograniczona, a zainteresowanie – jak zawsze przy tego typu promocjach – bardzo duże. Nie czekaj, aż inni wyprzedzą Cię w kolejce do najlepszego prezentu!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]