Legia – Lech: 1:1. Samobójczy gol Jodłowca. Pierwsza połowa za nami.

Tysiące kibiców ogląda mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań na Stadionie Narodowym. W środku została utworzona strefa buforowa, na którą nie sprzedawano biletów. Z okolicznych miejscowości zostały też ściągnięte dodatkowe zastępy policji do pilnowania porządku podczas spotkania i po nim. Policja obawia się incydentów już po meczu. Kibice zwycięskiej drużyny zamierzają świętować, jednak nie wiadomo czy kibice przeciwnej drużyny nie będą mieli zamiaru im w tym przeszkodzić.

Do pierwszej połowy wynik spotkania to 1:1. W 20. minucie spotkania, po dośrodkowaniu Douglasa, piłka spadła na głowę Jodłowca, odbiła się od niej i wpadła do bramki Legii. Pierwszy gol okazał się więc samobójczym. Po 10 minutach Jodłowiec naprawił swój błąd, posyłając piłkę do bramki Lecha. Legia – Lech do pierwszej połowy 1:1.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa