Letni rozkład lotów także na lotnisku Chopina

Wizzair

Zaledwie godzinę temu opisaliśmy nowe połączenia letnie z Modlina, ale to nie są jedyne zmiany na warszawskich lotniskach. Lotnisko Chopina również zmienia rozkład.

Wszystko za sprawą siedmiu nowych połączeń, które zapowiedział WizzAir. Przewoźnik od 29 marca będzie latał do Dortmundu (cztery razy w tygodniu) i Larnaki (dwa razy w tygodniu), a od 30 marca także do Lizbony (dwa razy w tygodniu). Od 4 kwietnia uruchamia rejsy do Alicante i Katanii (jeden raz w tygodniu) oraz na Maltę (dwa razy w tygodniu). Od 25 czerwca WizzAir zacznie latać również do Stavanger (3 razy w tygodniu). Od 1 czerwca nowe połączenie uruchamia czeska linia Smartwings, która raz w tygodniu zamierza latać do Malagi. 3 lipca na Lotnisku Chopina zadebiutuje nowy przewoźnik Trasavia z lotami do Paryża (trzy razy w tygodniu).

„Na razie przewoźnicy ogłosili dziewięć nowych połączeń, ale wiemy, że w planach są kolejne.”  –  informuje Radosław Paruzel, zastępca dyrektora Lotniska Chopina.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.