Leżał na ulicy, był siny, nie oddychał. Obok niego stał pies. O jego życiu decydowały sekundy!

11 października do strażników z VII Oddziału Terenowego podbiegła kobieta, która poinformowała funkcjonariuszy, że nieopodal leży nieprzytomny mężczyzna. Strażnicy natychmiast podjęli interwencję.

Fot. Warszawa w Pigułce

Minęła godzina 7.20, kiedy dwaj strażnicy miejscy wyszli na służbowy parking by wyjechać radiowozem na patrol. W tym momencie podbiegła do nich kobieta krzycząc, że przy jednym z wieżowców przy ulicy Garwolińskiej leży starszy mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast pobiegli we wskazane miejsce.

Mężczyzna w wieku ok. 70 lat leżał na chodniku, a obok stał jego pies. Starszy pan był nieprzytomny, nie oddychał, miał siną twarz. Jeden z funkcjonariuszy natychmiast przystąpił do masażu serca, a drugi wezwał karetkę pogotowia. Strażnicy miejscy prowadzili resuscytację do przyjazdu karetki. Kilka minut po godzinie 8 mężczyźnie przywrócono czynności życiowe i zabrano do pobliskiego szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c