Leżał w krzakach róż. Był martwy

Leżał w krzakach róż, przednie łapy miał wielokrotnie owinięte smyczą, przywiązany był sznurkiem do gałęzi. Jasnobrązowy kundelek już nie żył, kiedy kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia dotarli do niego strażnicy miejscy. 

Fot. Straż Miejska

Była środa, po godzinie 20. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali Targówek, otrzymali informację, że przy sklepie na ulicy Bolesławickiej w krzakach leży martwy pies. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Gdy tam dotarli, ich oczom ukazał się przykry widok: w krzakach róż, przywiązany do ich gałęzi, leżał martwy, jasnobrązowy kundelek.

Przednie łapy miał spętane smyczą. Po chwili do strażników podszedł kierownik pobliskiego sklepu, który poinformował, że ma nagrania z kamer zewnętrznych sklepu, na których widać, jak pewna kobieta wchodzi z pieskiem w krzaki, a po chwili wychodzi bez niego. Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji oraz Ekopatrol Straży Miejskiej, który przy pomocy czytnika sprawdził, czy zwierzę było zaczipowane. Było. Funkcjonariusze odczytali dane właścicielki zwierzęcia. Wszystkie zgromadzone materiały zostały przekazane policji, która prowadzi dalsze czynności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c