Linia lotnicza rozdaje bilety za darmo. Ma ich 50 tysięcy. Są warunki

Japan Airlines oferuje turystom 50 tysięcy darmowych biletów na połączenia wewnątrz Japonii. Loty tej linii odbywają się z Lotniska Chopina, a akcja ma związek z igrzyskami.

Fot. PIxabay

Akcja związana jest z przyszłorocznymi igrzyskami więc jeżeli się wybieracie się z Warszawy do Tokio dobrze jest z niej skorzystać. Do rozdania jest 50 tys. dwuosobowych biletów na podróże w okresie od 1 lipca do 30 września.

Akcja rusza od lutego 2020 roku. Obowiązywać będzie zasada kto pierwszy ten lepszy. Są dwa warunki. Po pierwsze trzeba być turystą, bo Japończycy nie mogą skorzystać z promocji. Po drugie, trzeba być członkiem programu Japan Mileage Bank (to program lotniczy, a rejestracja w nim jest darmowa).

Wszystkie wyloty i odloty mają być realizowane z lotnisk Tokio Haneda, Osaka International lub Kansai. Bilety obowiązują na połączenia krajowe. Linie mają nadzieję, że po igrzyskach turyści zostaną i zwiedzą ich kraj. Stąd pomysł darmowych biletów lotniczych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.