Łoś podróżuje po Warszawie. Eko Patrol wzywa łowczego

Łoś podróżuje po Warszawie! Na początku został zauważony w Parku Skaryszewskim, ale szybko stamtąd uciekł. Obecnie po długiej podróży zwierzę stoi w wodzie w pobliżu Bulwarów Wiślanych. Na miejscu jest już łowczy, który podejmie decyzję co robić dalej. Najprawdopodobniej uśpi zwierzę i wywiezie je do lasu.

Łoś. Fot. Pixabay

Łoś. Fot. Pixabay

Jolanta Borysewicz, z Referatu Prasowego Straży Miejskiej poinformowała nas, że łoś został zauważony w Parku Skaryszewskim. Jeden z mieszkańców zaalarmował strażników, którzy udali się na miejsce. Zwierzę udało się jednak na Wybrzeże Szczecińskie, a stamtąd na wysokości Mostu Śląsko-Dąbrowskiego przedostało na drugą stronę Wisły. Obecnie stoi w wodzie w pobliżu Bulwarów Wiślanych. Na miejscu są dwa patrole Straży Miejskiej, które zabezpieczyły teren. Przed momentem przybył też łowczy z Lasów Państwowych, który podejmie decyzję co robić dalej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.