LOT: nowe trasy już w czerwcu!

Wiceprezes Polskich Linii Lotniczych LOT Michał Fijoł poinformował, że na początku czerwca zostaną ogłoszone kierunki, jakie LOT będzie realizował od drugiej połowy miesiąca.

Fot. PLL LOT

Narodowy przewoźnik zapowiedział, że wraz z początkiem czerwca oficjalnie zaprezentuje siatkę połączeń, jaka będzie realizowana po 15 czerwca.

Póki co, od poniedziałku zostaną wznowione połączenia w obszarze kraju, między 8 miastami. Pierwszy rejs, jaki zostanie zrealizowany po dłuższej przerwie, obejmie lot poranny z Warszawy do Szczecina.

Oprócz tego, od jutra powrócą 3 kursy na trasie z Warszawy do Gdańska, 2 z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Zielonej Góry i Wrocławia oraz jeden z Krakowa do Gdańska.

Jak poinformował LOT, póki co nie będą realizowanie lot do Katowic ze względu na podwyższone ryzyko epidemiologiczne.

Zgodnie z informacjami, jakie przekazał wiceprezes, wszystkie loty będą realizowane z zachowaniem wytycznych bezpieczeństwa.

Podczas odprawy, a także wejścia na pokład i  trwania lotu obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Ponadto, każdy samolot będzie wyposażony w filtry HEPA, które usuwają z powietrza wirusy i bakterie.

Z kolei pasażerowie będą zajmować co drugie miejsce siedzące. Przewoźnik zapewni wszystkim wodę mineralną oraz poczęstunek w postaci drożdżówki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c