Ludzie pobiegną do Biedronki. Aż dwa gratisy do zgarnięcia

W najbliższą środę, 22 listopada, sieć sklepów Biedronka zaprasza na wyjątkową promocję w ramach „Biedronka Week”. Tego dnia klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty na produkty marki Gillette, gdzie przy zakupie jednego produktu, drugi otrzymają gratis.

Fot. Biedronka.pl

Promocja 1+1 na Produkty Gillette

W ramach promocji, klienci będą mieli możliwość zakupu dwóch produktów Gillette w cenie jednego. Oferta obejmuje różnorodne produkty tej marki, co daje możliwość skomponowania zestawu według indywidualnych potrzeb i preferencji. Promocja dotyczy zarówno maszynek do golenia, jak i żeli czy pianek.

Mieszaj i Łącz Produkty Według Uznania

Wyjątkowość tej promocji polega na możliwości dowolnego mieszania produktów. Klienci mogą wybrać dwa dowolne produkty z oferty Gillette i skorzystać z promocji, przy czym rabat naliczany jest od wartości najtańszego produktu.

Limit Dzienny i Zasady Promocji

Warto zaznaczyć, że promocja ma swoje limity. Każdy klient może zakupić maksymalnie 4 produkty dziennie, z czego dwa otrzyma gratis. Oferta ta jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy karty „Moja Biedronka”.

Dostępność Produktów

Produkty dostępne są do wyczerpania zapasów, co oznacza, że zainteresowani klienci powinni się pospieszyć, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Promocja ta jest idealną okazją do uzupełnienia zapasów kosmetyków do golenia lub zakupu prezentów.

Biedronka Week – Tydzień Pełen Okazji

„Biedronka Week” to cykl promocji organizowany przez sieć Biedronka, oferujący klientom wyjątkowe okazje zakupowe. Promocja na produkty Gillette jest jedną z wielu atrakcyjnych ofert, które pojawią się w tym tygodniu w sklepach Biedronka.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]