Łukasz Jemioł wydaje oświadczenie: złożyłem wyjaśnienia w prokuraturze

TVP Info podało informację, że znany projektant mody Łukasz J. został zatrzymany przez policję celem złożenia wyjaśnień w sprawie działalności zorganizowanej grupy przestępczej. Projektant zaprzeczył, że to on, teraz wydaje oświadczenie.

Fot. Ja Fryta – Łukasz Jemioł 2 i Karolina Szostak 2 (CROPPED), CC BY-SA 2.0 / Wikipedia

Z Łukaszem Jemiołem skontaktowała się redakcja Pudelka z pytaniem czy o niego chodzi. Ten jednak zaprzeczył.

Wersji tej nie potwierdza jednak prokurator, który stwierdził, że projektant został zatrzymany zwolniony za poręczeniem majątkowym.

Łukasz Jemioł na swoim profilu opublikował oświadczenie.

„W związku z ukazującymi się informacjami i spekulacjami na mój temat wyjaśniam, że nie zostałem w dniu dzisiejszym zatrzymany. Natomiast prawdą jest, że w ubiegłym tygodniu złożyłem stosowne wyjaśnienie w prokuraturze oraz udostępniłem wszelką dokumentację. Sprawa dotyczy dwóch firm, których działalność okazała się nierzetelna. Wszelkie kwestie skarbowe zostały wyjaśnione i załatwione, a obecnie jestem na etapie ostatecznego wyjaśnienia sprawy przez organy ścigania w celu ekskulpacji mojej osoby” – wyjaśnił.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.