Łukasz Szumowski w szpitalu z powodu COVID-19. Jest podłączony do tlenu

Wczoraj wieczorem Polskę obiegła informacja, że były minister zdrowia jest znów zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala, jest podłączony do tlenu.

Fot. Mateusz Jagielski/East News

Według wczorajszych informacji uzyskanych przez Wirtualną Polskę, Łukasz Szumowski trafił do Centralnego Szpitala Klinicznego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Powodem były „widoczne objawy” koronawirusa. Dziś potwierdzono informację, że Łukasz Szumowski potrzebował hospitalizacji. Obecnie jest podłączony do tlenu, ale oddycha samodzielnie.

W rozmowie z Money.pl, były minister zdrowia przekazał też informację, że poprzedni wynik, który robił kilkanaście dni temu był prawdopodobnie fałszywie dodatni. Tłumaczył, że przy tak czułej metodzie może się to zdarzyć. Na pytanie jak się czuje, odpowiedział „Bywało lepiej”.

Łukasz Szumowski potwierdził zakażenie koronawirusem pod koniec września, ale już dzień później widziano go na zakupach i oświadczył, że jego okres kwarantanny się skończył i jest całkowicie zdrowy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c