Luzowanie obostrzeń. Czy tropikalny park Suntago zostanie ponownie otwarty?

Już w maju zostanie zniesiona część obostrzeń. Możliwe będzie uprawianie sportu zarówno na świeżym powietrzu, jak również w krytych obiektach sportowych i basenach. Czy w związku z tym największy park wodny pod Warszawą zostanie ponownie otwarty?

Fot. Warszawa w Pigułce

Bez wątpienia Suntago został uruchomiony w niewłaściwym czasie. Krótko po otwarciu w 2020 roku wybuchła pandemia koronawirusa. Nawet kiedy obiekt został ponownie otwarty, obostrzenia i obawa o zdrowie sprawiły, że klientów było dużo mniej.

Osób chętnych na wodne rozrywki jest jednak całkiem sporo i na fanpage’u co chwilę pojawiały się pytania o ponowne otwarcie. Operator nie był jednak pewny jasności przepisów i czekał na pełne poluzowanie obostrzeń. Ten czas zdaje się właśnie nadchodzić. Rząd opublikował harmonogram zdejmowania restrykcji. Od 1 maja dozwolone będzie uprawianie sportu w krytych obiektach sportowych i na basenach na grup zorganizowanych, a od 29 maja dla wszystkich pozostałych. Możliwe więc, że obiekt zostanie ponownie otwarty w tym dniu. Sam Park Of Poland opublikował krótkie oświadczenie.

Kochani!
W związku z Waszymi licznymi pytaniami informujemy, że otwarcie Suntago wymaga analizy rozporządzenia, które miejmy nadzieję ukaże się niebawem.
Trzymajcie kciuki!🤞 Na razie przesyłamy Wam dawkę pozytywnych emocji, zabawy, słońca i radości! 🌴☀️😍
Wierzymy, że już wkrótce będziemy mogli ponownie bawić się w Suntago!😊


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c