Magda Gessler otworzyła sklep internetowy! Co oferuje i jakie są ceny?

Popularna restauratorka Magda Gessler postanowiła otworzyć sklep internetowy, w którym sprzedawane są dania z jej lokalu „U Fukiera”. Wiadomo jakie są ceny i co można kupić!

Fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

W wyniku pandemii koronawirusa wiele branż zostało mocno poszkodowanych. Wśród nich jest m.in. branża gastronomiczna, zamknięte są lokale stacjonarne, a zamówienia można jedynie składać na wynos. Wiele osób ma jednak pomysł jak sobie w tym trudnym czasie poradzić. Jest to między innymi restauratorka, Magda Gessler, która postanowiła sprzedawać swoje produkty w sieci.

W internecie zamieściła ofertę dań serwowanych na co dzień w lokalu „U Fukiera”, mieszczący się na rynku Starego Miasta. OD teraz są to „Delikatesy u Fukiera”, a sama właścicielka zachęca smakiem rodzinnej kuchni i prawdziwą polską „spiżarnią”. Zamówienia realizowane są od poniedziałku do czwartku, ich wysyłka trwa około 24 godzin.

W ofercie można znaleźć między innymi flaki, bigos, gołąbki czy nawet kiszonki! Ceny są bardzo zróżnicowane, ale nie nalezą do najtańszych. Za niecały litr flaków wydać trzeba 50 złotych, gulasz cielęcy czy pulpety z borowików to koszt 60 złotych. Za pół kilo szynki wędzonej trzeba zapłacić 32 zł, za boczek lub schab od 18 do 75 złotych. Są też sery, a także kiszonki. Kapusta kiszona, papryka kiszona czy rzodkiewki to koszt około 20 zł. W menu jest też smalec, musztarda czy marynowane grzyby. Koszt dostawy wynosi 25 złotych, a przy zamówieniu powyżej 250 złotych, jest za darmo.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c