Makabryczna śmierć. Ciało człowieka znalezione w chłodni na owoce

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Garwolinie wyjaśniają okoliczności śmierci 67-lataka, znalezionego w beztlenowej komorze chłodniczej na owoce i warzywa. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w gospodarstwie w miejscowości Stare Podole (gm. Wilga).

Fot. Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło wczoraj (24.05) przed godziną 22. 67-letniego mężczyznę znaleziono w przechowalni na owoce i warzywa, gdzie jest bardzo niskie stężenie tlenu. Na miejsce skierowano policjantów, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Wykonane na miejscu czynności pod bezpośrednim nadzorem prokuratora wstępnie wykluczają, aby śmierć mężczyzny nastąpiła w wyniku przestępstwa. Zwłoki zostały zabezpieczone. Więcej na temat przyczyny zgonu będzie wiadomo po sekcji zwłok. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Komora kontrolowanej atmosfery jest pomieszczeniem beztlenowym. Warunki, w jakich przechowywane są owoce i warzywa, są śmiertelne dla człowieka. Aby bezpiecznie do niej wejść, należy ją rozhermetyzować i napowietrzyć, czyli doprowadzić do bezpiecznego stężenia tlenu albo użyć aparatu tlenowego.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]