Makabryczna śmierć na torach. Policja szuka świadków

Nieznany mężczyzna poniósł śmierć na miejscu po zderzeniu z pociągiem. Zdarzenie miało miejsce w Sobolewie. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia garwolińska policja pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Garwolina.

Fot. Pixabay

Zdarzenie miało miejsce w dniu 06 kwietnia tuż przed północą w miejscowości Sobolew. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że nieznany mężczyzna w wieku 30-40 lat szczupłej budowy ciała, ubrany w bluzę koloru granatowego i spodnie typu moro nagle wtargnął na torowisko pod nadjeżdżający pociąg towarowy.

W wyniku potrącenia mężczyzna poniósł śmierć. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe, strażacy i policjanci, a wszystkie czynności wykonywano pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Garwolina.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia garwolińska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat danych mężczyzny proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym garwolińskiej jednostki tel. 25 684 02 00.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c