Makabryczne odkrycie na Wiśle: Wędkarz zauważa dryfujące ciało w Łomiankach

Łomianki, nieopodal Warszawy, stały się miejscem niepokojącego odkrycia we wczesnych godzinach środowego poranka. Wędkarz przebywający w okolicy ulicy Brzegowej zauważył dryfujące po Wiśle ciało. Zbulwersowany mężczyzna natychmiast zawiadomił odpowiednie służby. Na miejsce przybyły zarówno jednostki straży pożarnej, jak i policja, które rozpoczęły działania mające na celu wydobycie zwłok z wody.

Fot. Warszawa w Pigułce

Pierwszą osobą, która otrzymała informacje o tym zdarzeniu był reporter tvnwarszawa.pl, Tomasz Zieliński. „W Łomiankach, na wysokości ulicy Brzegowej, wędkarz zauważył ciało pływające w Wiśle. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej”, relacjonował dziennikarz. Na miejscu jest również policja, która prowadzi początkowe działania w tej sprawie.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb około godziny 9.30. Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach, Ewelina Gromek-Oćwieja, przekazała dodatkowe informacje na temat trwającej akcji. „Zgłoszenie wpłynęło około godziny 9.30 od świadka, który zauważył ciało znajdujące się w Wiśle. Przy współdziałaniu służb trwa akcja wydobycia zwłok z wody” – powiedziała rzeczniczka.

W tej chwili nie ma jeszcze oficjalnych informacji o tożsamości zmarłej osoby ani okolicznościach, które doprowadziły do tego tragicznego zdarzenia. Służby będą teraz współpracować, aby przeprowadzić gruntowne dochodzenie w tej sprawie.

Mieszkańcy Łomianek i okolic są zaniepokojeni tym zdarzeniem. Wielu z nich podkreśla, że taka sytuacja to dla nich duży szok. Tragiczne odkrycie przypomina, jak ważne jest zachowanie ostrożności i czujności, nawet podczas tak spokojnej czynności, jak wędkowanie.

Zwracamy się z apelem do wszystkich świadków lub osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, o kontakt z najbliższą jednostką policji. Każda informacja może być kluczowa dla ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]