Makabryczne odkrycie pod Warszawą: mieszkał ze zwłokami brata przez ponad pół roku

W Piasecznie pod Warszawą pracownicy MGOPS wraz z policjantami i strażakami odkryli zwłoki 37-letniego mężczyzny. Brat bliźniak zmarłego od ponad pół roku mieszkał ze zwłokami pod jednym dachem.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

O sprawie poinformował ZUS, który zauważył, że mężczyzna od stycznia nie pobiera renty. Sprawa została przekazana do MGOPS-u, który poprosił o interwencję policję. Mieszkańcy już wcześniej skarżyli się na fetor, który panuje na klatce schodowej. Kurier Południowy, który poinformował o całej sprawie skontaktował się z administracją budynku. Administracja potwierdza, ze zgłoszenia otrzymywała i przekazywała sprawę do odpowiednich służb. Poniewaz jednak nie było żadnej reakcji na wysyłane pisma, ponawiano je.

Przyczyny zgonu mężczyzny ustali sekcja zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że do śmierci doszło bez udziału osób trzecich.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.