Makabryczny początek wakacji na Mazowszu. Tragiczny bilans ostatnich dni! Nie żyje 5 osób

Makabryczny początek wakacji na Mazowszu. Utonęło 5 osób tylko w ciągu ostatnich dni. 

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Na zalewie na Terenach Rekracyjnych „Zarzecze” w Garwolinie w godzinach porannych przechodzień ujawnił ciało unoszące się na wodzie. Ciało z wody wyłowili strażacy. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W dniu 3 lipca około godziny 16 zadysponowano nas do osoby, która zaczęła się topić w stawie w miejscowości Augustówek (pow. nowodworski). Po wydostaniu osoby poszkodowanej na brzeg stawu, przybyły ZRM stwierdził zgon mężczyzny” – poinformowała Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wczoraj około godziny 15 w Jeziorze Czerniakowskim pod wodą zniknął mężczyzna. Około godziny 19 pływający kajakarz zauważył na wodzie unoszące się ciało. 39-latka nie udało się uratować.

Na Jeziorze Górskim w miejscowości Grabina (pow. płocki) doszło do tragicznego zdarzenia z kajaka wypadły dwie osoby. 24- latek dopłynął do brzegu, drugi zniknął pod wodą. Po kilku godzinach poszukiwań z wody wyłowiono ciało młodego mężczyzny.

Prowadzone od czwartku działania na rzece Narew za zaginionym mężczyzną zakończyły się tragicznie. W piątek w miejscowości Lubiel Nowy (pow. wyszkowski) strażacy wyłowili z rzeki ciało 37-latka. Mężczyzna nad wodą odpoczywał ze znajomymi. gdzie w pewnym momencie stracono go z oczu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.