Makabryczny wypadek na Mazowszu. Nie żyje 27-latek. Auto jest zmiażdżone [ZDJĘCIA]

Policjanci z Pułtuska wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Winnicy. 27 – letni kierowca Skody zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. Funkcjonariusze ustalają szczegóły zdarzenia oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Dziś, przed godz. 4 oficer dyżurny pułtuskiej Policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Winnicy, na ul. Pułtuskiej. Na miejsce natychmiast zadysponowani zostali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz technik kryminalistyki. Pracę funkcjonariuszy nadzorował Prokurator. Z charakterystyki miejsca zdarzenia wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia mogła być nadmierna prędkość, wskutek czego, na łuku drogi, kierowca wypadł z pasa ruchu i uderzył w drzewo. Niestety 27 – latek poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci apelują o ostrożność na drodze. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do panujących warunków i własnych umiejętności.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c