Makabryczny wypadek na Mazowszu! Osobówka wbiła się czołowo w ciężarówkę z kurczakami. Kierowca zginął na miejscu

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy w miejscowości Ujazdówek na drodze krajowej numer 60. W wypadku zginął 41-letni kierowca samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 23:40 na drodze krajowej nr K-60 w miejscowości Ujazdówek. Jadący w kierunku Glinojecka 41 – letni kierowca Citroena z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Volvo. W wyniku tego zderzenia 41 – latek poniósł śmierć na miejscu.  Przez kilka godzin droga była zablokowana, na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem Prokuratora. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

W zdarzeniu udział brał samochód osobowy marki Citroën, który czołowo zderzył się z ciągnikiem siodłowym (Volvo) wraz z naczepą przewożącą żywy drób. Kierujący pojazdem osobowym w skutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu, podróżował sam. Kierowca tira po przebadaniu przez ZRM nie wymagał hospitalizacji. Droga do końca działań była całkowicie zablokowana. Do bazy wróciliśmy ok godziny 03:30.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c