Małgorzata Potocka w szpitalu! Walczy z koronawirusem!

Polska tancerka i założycielka Teatru Sabat walczy z koronawirusem. Od kilku dni przebywa w szpitalu. Jak przekazała, boi się o swoje życie. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Małgorzata Potocka jest polską tancerką, choreografką i założycielką warszawskiego Teatru Sabat. Był to pierwszy i do tej pory jedyny w Polsce teatr kabaretowo- rewiowy. Kilka lat temu przeszła poważną operację serca, która mocno osłabiła jej organizm.

Dziś w rozmowie z „Super Express”  przekazała, że od trzech tygodni zmaga się z wirusem SARS-CoV-2. Koronawirusem zaraziła się od innej tancerki podczas prób do spektaklu „Broadway- Warszawa”, który miał być wystawiany w jej teatrze.

W rozmowie z gazetą poinformowała, że od trzech dni przebywa w szpitalu i jej stan jest ciężki. Jest podłączona pod tlen, ma kaszel, dostaje leki i kroplówki. Jak zaznaczyła, boi się o swoje życie, że przestanie oddychać.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c