Małżeństwo z Warszawy ofiarami makabrycznego wypadku. Osierocili dwójkę dzieci

W zeszłą niedzielę pisaliśmy o potwornym wypadku, który miał miejsce na trasie pomiędzy Ostrołęką, a miejscowością Różan. Zginęły w nim dwie osoby, a 11 zostało rannych. Nie żyje małżeństwo z Warszawy. Osierocili dwójkę dzieci.

Fot. eOstroleka.pl / Facebook

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło do czołowego zderzenia autokaru z samochodem osobowym. Autokar wpadł do rowu i wylądował na boku.

Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu, 11 osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci. Ostateczny tragiczny bilans wypadku to 2 osoby zabite i 11 rannych.

Na miejscu zginął 43-letni Sebastian Długosz – Naczelnik Wydziału Utrzymania Systemów Informatycznych Policyjnych i Krajowych Biura Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji. Po godzinnej reanimacji udało się przywrócić funkcje życiowe jego żonie. Niestety, 36-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Pani Anna pracowała jako neurologopeda w Centrum Medycznym w Radzyminie.

Osierocili dwójkę dzieci, które w momencie wypadku znajdowały się w samochodzie. Dzieci w wieku 2 i 9 lat zostały przewiezione na Komendę Miejską Policji w Ostrołęce, gdzie zajęli się nimi funkcjonariusze.

Źródło: eOstroleka.pl.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.