„Mam nadzieję, że nasze dzieci i wnuki nie będą musiały o nic już walczyć”. Spot z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego [WIDEO]

Z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego Muzeum wraz z producentem filmowym Oto Film przygotowało spot „Łączą nas wartości”. Muzeum Powstania Warszawskiego od wielu lat podejmuje inicjatywy mające na celu kontynuowanie i rozpowszechnianie wartości powstańczych. Muzeum zależy na tym, aby wartości, którymi Powstańcy kierowali się walcząc o wolną Polskę, łączyły pokolenia.

 W spocie wystąpili zarówno Powstańcy: Hanna Stadnik, Halina Jędrzejewska, Zofia Czekalska, Witold Kieżun oraz Janusz Gołuchowski, jak i młodzi aktorzy odgrywający role bohaterów w czasach młodości.

Film promocyjny został przygotowywany przez profesjonalnych i uznanych na rynku producentów filmowych. Reżyserem spotu jest zasłużony w branży filmowej Tadeusz Śliwa, a producentem Oto Film. Autorem muzyki jest Radzimir Dębski „Jimek”.

Zależy nam, aby przesłanie wartości o których mówią Powstańcy dotarło do jak najszerszej grupy odbiorców w różnym wieku. Spot będzie emitowany nie tylko w telewizji, ale również w kinach oraz szeroko w mediach społecznościowych. Kontynuacją kampanii spotowej będzie kampania oparta na publikacji zdjęć Powstańców z aktorami, którzy zagrali role naszych bohaterów w młodości. – powiedział Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.