Managerka Piaska zabiera głos w sprawie jego stanu zdrowia!

Andrzej Piaseczny kilka dni temu trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Będąc w placówce nagrał film, który wzbudził wiele kontrowersji. Teraz głos w sprawie stanu zdrowia wokalisty zabrała jego managerka. 

Fot. Andrzej Piaseczny

W środę Andrzej Piaseczny trafił do szpitala z powodu ciężkiego zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Opublikował wtedy nagranie, na którym jest podłączony do tlenu. Jego wypowiedź wzbudziła kontrowersje. Większość osób zaniepokoiła się stanem zdrowia artysty, jednak pojawiły się głosy krytykujące zachowanie Piaska, szczególnie od osób sceptycznie podchodzących do pandemii COVID-19.

Nie dało się jednak ukryć, że stan zdrowia wokalisty nie był najlepszy. Do szpitala zgłosił się po dziesięciu dniach chorowania na koronawirusa w domu. Na nagraniu słychać jak bardzo ciężko jest mu mówić. Zdrowia życzyło mu wiele jego kolegów i koleżanek z branży, między innymi Nergal czy Majka Jeżowska.

Teraz głos w sprawie zabrała jego managerka. W opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu napisała jak się czuje Andrzej Piaseczny i podziękowała wszystkim za wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy . Jesteśmy dobrej myśli ! Dziękujemy też , za…

Opublikowany przez Andrzej Piaseczny/oficjalny profil Piątek, 19 marca 2021


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c