Mariusz Kamiński poszukiwany listem gończym

Policjanci z bielańskiej komendy szukają 30-letniego Mariusza Kamińskiego, który ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna od kilku tygodni poszukiwany jest listem gończym, został skazany za oszustwo. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Fot. Policja

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach szukają 30-letniego Mariusza Kamińskiego. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy we Włocławku. 30-latek od kilku tygodni ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna został skazany za oszustwo.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami (22) 603 71 61, (22) 603 71 55, (22) 603 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected] .


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c