Marzena K. dostała od miasta 29 mln, ale… domaga się więcej! Sąd nakazał wypłacenie jej kolejnego odszkodowania

Marzena K. została zatrzymana przez CBA w sprawie zatajenia w oświadczeniu 29 mln zł, jakie otrzymała z roszczeń. Mimo, że przyznaje się do winy to jednak nie koniec. Sąd nakazał bowiem wypłacenie jej kolejnych pieniędzy tytułem odszkodowania.

Marzena K. Fot. ms.gov.pl

Marzena K. Fot. ms.gov.pl

Marzena K. otrzymała pozytywną decyzję Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w sprawie wypłaty kolejnego odszkodowania.

Jak się jednak okazało miasto nie zamierza w tej sprawie ulegać:

„Wykorzystamy wszelkie możliwości na drodze sądowej, aby miasto nie wypłacało Pani Marzenie K. żadnych pieniędzy” – mówi „Faktowi” Bartosz Milczarczyk, Rzecznik Prasowy Stołecznego Ratusza. Jako powód podawane jest zatrzymanie jej przez CBA i zatajenie 29 milionów zł w oświadczeniu. Miasto wykorzysta te okoliczności i odwoła się od wyroku.

13 października stołeczna delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymała Marzenę K. Według doniesień medialnych, urzędniczka miała otrzymać w sumie 38,6 mln zł w ramach odszkodowań po sześciu nieruchomościach. Jest też współwłaścicielką działki pod PKiN, która znajdowała się pod dawnym adresem Chmielna 70.

Urzędniczka, pracująca w Ministerstwie Sprawiedliwości przyznała się do zarzutu zatajenia w oświadczeniu majątkowym 29 mln zł, jakie otrzymała z roszczeń.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c