Masakra przy Siekierkach. Zmasakrowane zwłoki, wypatroszone resztki. Oddzielona skóra, odcięte nogi [UWAGA MATERIAŁ 18+]

„Dziś na spacerze z psem (okolice Siekierek tj. Antoniewska,Wolicka) Samba wyweszyla zwłoki chyba sarny. ( albo dzika, ale raczej sarna). Z tym,że nie zwłoki padłego, chorego zwierzęcia, a chyba ktoś klusował I zostawił wypatroszone resztki.” – pisze Pani Paulina. 

 

„Głównie oddzielona skóra i odcięte ( widać, że czymś ostrym) nogi . Brak mięsa, brak łba.( sorry, ze taki mało miły opis ,ale naprawdę wydaje mi się to zwierze nie straciło życia w sposób naturalny).

Nie wiem,czy powinno się to gdzieś zgłosić?.” – pyta mieszkanka Warszawy.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Referatem Prasowym Straży Miejskiej. Sławomir Smyk powiedział w rozmowie z naszą redakcją. że w takiej sytuacji najlepiej zadzwonić pod numer 986. Po zgłoszeniu podjedzie straż, Zwłoki zostaną zabezpieczone i sprawdzone. Dalej straż przekaże sprawę to do łowczego z Lasów Państwowych. Nie jest wykluczone, że sprawa trafi także na policję.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.