„Maseczkomaty” już w Polsce. Znamy lokalizacje i ceny produktów

Maseczki, żel antybakteryjny i rękawiczki ochronne. To między innymi te produkty będziesz mógł kupić w „maseczkomatach”, które już stanęły w Polsce.

Pomysł przyszedł do nas najprawdopodobniej z Czech, gdzie takie automaty już stoją i każdy może zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy od razu.

Można kupić maseczki, rękawiczki ochronne oraz żel antybakteryjny w dwóch rożnych opakowaniach. Na automacie widnieje też informacja o płynie antybakteryjnym, ale ten nie był dostępny. Cena jednorazowej maseczki to 8,80 zł. Żel antybakteryjny w buteleczce kosztuje 13,90, a w saszetce 4,50. Lepiej jest w przypadku rękawiczek. Te kosztują 2,50 zł. Płacić można tylko kartą.

Niestety, na stronie producenta słowo „znajdź nas!” brzmi, jak wyzwanie, bo pomimo informacji, że urządzeń jest w Polsce 7, jest wymieniona tylko jedna lokalizacja. Wiemy na pewno, że urządzenia znajdują się w Warszawie i Krakowie. jak poinformował nas Czytelnik w Warszawie natrafił na dwa takie automaty: przy ul. Mozarta 1 i na rogu Wołoskiej i Odyńca przy wejściu na bazarek. W Krakowie natomiast urządzenie znajduje się przy pętli tramwajowej w Bronowicach Małych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c