Masz te smartfony? Google zablokuje Wam do nich dostęp

Jeżeli macie stare telefony z Androidem, czas na zmiany. Google przestanie je wspierać, a zainstalowanie czegokolwiek czy przywrócenie ustawień fabrycznych może być niemożliwe.

Fot. Pixabay

Czas nieubłaganie biegnie do przodu, a smartfony czy tablety, które mają po 8-10 lat muszą kiedyś zostać odcięte od usług Google’a.

27 września posiadacze urządzeń z Androidem 2.3.7 Gingerbread i niższym nie będą mogli zalogować się na swoje konta. Komunikat o niepoprawnym haśle lub nazwie użytkownika będzie pojawiał się przy próbie zalogowania, usunięcia konta czy przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych.

Niewielu użytkowników takie telefony w ogóle jeszcze posiada, ale jeżeli leżą gdzieś w szufladzie, warto zrobić backup swoich starych fotografii czy kontaktów, bo w razie czego mogą one być już nie do odzyskania. Z drugiej strony pozostają jeszcze osoby starsze i rodzice, którzy kilka lat temu kupili tani tablet, jako generator bajek dla dzieci.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c