Matka kobiety, która zginęła na przejściu dla pieszych skoczyła z 5 piętra. Zginęła na miejscu

Wczoraj doszło do dramatu jednej z rodzin. Po tragicznym wypadku do jakiego doszło na skrzyżowaniu Człuchowskiej ze Świetlików na Bemowie matka ofiary wypadku skoczyła z balkonu. Mimo szybkiej akcji ratunkowej kobiety nie udało się uratować. Sąsiedzi wyrażają żal i oferują pomoc rodzinie.

Fot. Klaudia Magdalena Sitnik

Przypomnijmy wczoraj chwilę po godzinie 17:40 na skrzyżowaniu Człuchowskiej z Świetlików doszło do zderzenia Saaba z elektrycznym BMW z wypożyczalni. BMW po zderzeniu wjechało w kobietę czekającą na przejściu dla pieszych.

Kobieta wracając z zakupów czekała na zielone światło dla pieszych na skrzyżowaniu Człuchowskiej ze Świetlików została potrącona przez BMW, w które wcześniej uderzył saab.

Kierowca BMW stracił kontrolę nad kierownicą i wjechał na przejście dla pieszych, na którym stała kobieta oczekując na zielone światło.

Kobieta była reanimowana w ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

Mama kobiety, która zginęła w wypadku dowiedziała się o tym i w godzinach nocnych skoczyła z 5 piętra z bloku na ulicy Szeligowskiej na Bemowie. Zginęła na miejscu.

Na miejscu tragedii pracowała policja pod nadzorem prokuratora.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c